Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 23.12.2009 16:57:09 

Yondaimeho webík

Organizace a skupiny

AKATSUKI

 Akatsuki je malá organizace nejvyšší úrovně. Organizace má nanejvýš deset členů a nepřesné množství agentů. Ačkoli má slušnou síť agentů v různých vesnicích, tito jedinci jsou obvykle ovládáni nějakou technikou. Členové Akatsuki jsou všichni z třídy S, a jsou to nejhledanější a nebezpeční ninjové.

Přesná kritéria pro přijetí do skupiny jsou neznámá, ale jisté jsou mimořádné bojové schopnosti a nelítostné chování. Jedinečné rysy (genetické nebo jiné) se také zdají být běžnými faktory pro přijetí. Členové se zřídkakdy setkají osobně, místo toho komunikují přes telepatii nebo přes hvězdnou projekci. Celá skupina je viděna ve 135 dílu, kde se právě setkávají přes hvězdnou projekci. Takto se setkali naposledy před sedmi lety, kdy organizaci opustil Orochimaru.

Cílem organizace je ovládnutí světa. Jejich plán je dost jednoduchý. Za prvé získat dost peněz (nevím teday na co), za druhé vyvolat války mezi vesnicemi a za třetí pomocí chycených ocasých démonů ovládnout svět.

Šatstvo a zjev 

Členové Akatsuki jsou oblečeni do podobného oblečení: dlouhé, tmavé plášťě s červenými mraky a s vysokým límcem. Všichni členové také nosí purpurový lak na nehty a velké kuželové slaměné klobouky s malými bodci.

VOJENSKÁ POLICIE V LISTOVÉ

 Vojenská policie v Listové je specialní organizace, ostatní vesnice mají pravěpodobně také podobné organizace. Vojenská policie se většinou skládá z členů klanu Uchiha. Klan Uchiha tuto organizaci založil, nyní ovšem zbyli pouze Sasuke a Itachi, takže do vojenské policie nyní mohou všichni. Vojenská policie hlídá dodržovaní práva uvnitř vesnice. Jejich pravomoc je prakticky neomezená. Jediné, kdy nemohou zasáhnout, jsou věci pod přímým dohledem Hokageho.

SEDM LEGENDÁRNÍCH ŠERMÍŘŮ Z MLŽNÉ..

 

Sedm legendárních šermířu z Mlžné je název pro skupinu označující extrémně nadané a silné ninji ze Skryté Mlžné Vesnice. Není známo, podle čeho či jak byli vybíráni. Jisté však je, že všichni jsou extrémně nadaní.

Každý ze Sedmi legendárních šermířů z Mlžné používá nějákou sílu,kupříkladu Raiga využíval sílu blesku.

Zatím jsou známí pouze tři členové, a to Korosuki Raiga, Momochi Zabuza a Hoshikagi Kisame. Zbylí čtyři Legendární šermíři nejsou zatím známí. Všichni tři známí členové odešli ze Skryté Mlžné Vesnice a přidali se k někomu. Kupříkladu Kisame šel k Akatsuki. Ze tří známích šermířů je živý pouze Kisame.

 ZVUČNÁ ČTYŘKA

 Zvučná čtyřka (dočasně pětka) byla skupina nejsilnějších ninjů Skryté Zvučné Vesnice (Otogakure). Orochimaru si je sám vybral. Do Zvučné čtyřky (pětky) patřili Sakon a Ukon (žijící v jednom těle, počítají se jako jeden člen), Jiroubou, Tayuya, Kidoumaru a Kaguya Kimimaro (pátý člen).

Členové Zvučné čtyřky mají všichni Orochimarovu prokletou pečet'. Ta jim umožňovala získat větší objem chakry a síly vůbec.

Několik členů této skupiny se do ní dostalo kvůli svým jedinečným genetickým rysům (kekkei genkai). Např. Kimimaro může používat své kosti dle své vůle, takže na něj prakticky nikdo nemohl zaútočit.

Zvučná čtyřka však zdaleka nebyla tak zkušená jako členové Akatsuki, s Akatsuki by se nikdy nemohli měřit, a to i přesto, že jim pomáhala jejich prokletá pečet'.

Členové

Kaguya Kimmimaro: Dokáže používat své kosti dle své vůle, proto si ho vzal Orochimaru do party. Je to poslední člen klanu Kaguya.

Sakon a Ukon: Bratři žijící v jednom těle. Mají své kekkei genkai, díky kterému dokáží skvěle bojovat. Není známo, z jakého klanu jsou.

Jiroubou: Extrakalorický člověk, je dokonce tlustší než Chouji, se kterým bojoval. Má účes typu pankáč a nesnáší, když Tayuya mluví sprostě.

Kidoumaru: Člověk, který má šest rukou, připomíná pavouka a dokáže tkát pavučiny. Dokáže také vyvolat pavouka. Bojoval s Nejim.

Tayuya: Jediná dívka ve Zvučné čtyřce, také jako jediná používá zvuk jako zbraň. K boji používá flétnu. Bojovala se Shikamarem.

TOPlist
Photobucket
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek