Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 23.12.2009 16:57:09 

Yondaimeho webík

Postavy

  Thak něco i o mě ^^

 Čtvrtý Hokage (Yondaime Hokage) vlastním jménem Namikaze Minato, jsem také známý jako "Žlutý blesk z Listové" (Konoha no Kiiroi Senkou), jsem odvážný ninja,protože jsem zapečetil Kyuubi (Devítiocasou lišku) uvnitř Uzumaki Naruta.Říká se, že jsem  největší ninja, který se kdy v Listové narodil.Byl jsem  studentem Jiraiyi spolu se dvěma dalšími geniny a byl jsem mistrem Hatake Kakashiho, Uchihy Obita a Rin. Narodil jsem se 25. ledna. Měřim 179,2 cm a vážim 66,1 kg. Velmi se podobám Narutovi, mám  také blonďaté vlasy, modré oči, stejnou krevní skupinu (B), a jak prohlásil Jiraiya, tak i velmi podobnou povahu. Uchiha Itachi prohlásil, že Naruto je mím "dědictvím". Kromě toho, když se Jiraiya pokoušel přinutit Naruta, aby uvolnil liščí chakru tím, že hodil Naruta z útesu, prohlásil, "Odpusť mi, Čtvrtý".

 

 

tým 7

 • původ: skrytá Listová vesnice (木ノ葉隠れの里 Konohagakure no Sato, zkráceně Konoha)
 • učitel (sensei): Hatake Kakashi
 • Uzumaki Naruto
 • Haruno Sakura
 • Uchiha Sasuke

  Hatake Kakashi - Jounin Listové vesnice. Velitel týmu 7. (Naruto, Sakura, Sasuke). Dříve byl členem elitní jednotky ANBU. Jako Genin byl v týmu společně s ninji Uchiha Obito a Rin. V záchranné misi Rin byl Uchiha Obito těžce zraněn a svůj Sharingan „daroval“ Kakashimu. Kakashi je tedy nositelem Sharinganu ač není z klanu Uchiha. Přezdívá se mu kopírovací ninja Kakashi a zkopíroval již díky Sharinganu více jak 1000 jutsu. Je velký fanoušek knížek série „Come, Come Paradise“ (Flirtovací techniky) jejímž autorem je jeden ze tří legendárních Sanninů, Jiraiya. Je velmi znám svou nedochvilností, vždycky přícházi pozdě a tím dokáže leckoho naštvat. Na svou pomoc dokáže přivolat smečku psů.

 Uzumaki Naruto - Naruto je hlavní postavou příběhu. Když se Naruto narodil byl do něj zapečetěn devíti-ocasý liščí démon (Kyuubi no Youko) který v ten čas ohrožoval vesnici. Naruto se to však neměl dozvědět a vyrůstal tak sám a všemi odstrkovaný. Naruto proto začal „zlobit“, aby si tak získal pozornost ostatních. Jeden z mála lidí kteří byli Narutovi blízcí byl jeho učitel Iruka, který ho naučil, že není sám. Poté co se Naruto stal ninjou. Dostal se do týmu 7. Jeho členy jsou Haruno Sakura, do které je Naruto zakoukaný, Uchiha Sasuke, kterého Naruto nesnáší, protože je moc oblíbený a holky ho zbožňují, a velitelem je Hatake Kakashi. Společně tak musí plnit různé mise. Narutovým snem je stát se Hokagem, nejsilnějším a nejuznávanějším ninjou ve vesnici, ačkoli za začátku jeho ninja schopnosti nejsou nijak ohromující a téměř se mu nepodařilo stát se ninjou. Nejoblíbenější jídlo je ramen. Je oblečen v nepříliš pohledné oranžové kombinéze. Díky tomu že je v něm ukryt devítiocasí liščí démon muže z něj Naruto čerpat rudou čakru, které už hodněkrát využil a vždy mu to pomohlo zvrátit mnohé bitvy. Démon mu půjčuje svou čakru proto, že kdyby Naruto umřel, byl by konec i s démonem, ne že by démonovi nějak záleželo na narutově životě. Naruto muže přivolat jako zvířecího společníka žábu. Jeho oblíbené jutsu je Kage bunshin no jutsu (stínové klony)a multy stínové klonové jutsu, taky používá Rasengan, který vymyslel jeho otec, 4. Hokage, který umřel při tom, když zapečetil Kyuubi do Naruta.

 Haruno Sakura - Sakura je premiantka z ninja školy. Její největší sokyní je Ino Yamanaka, kterou Sakura přezdívá jako prasečí Ino (Ino-prasečino). Když byla ještě Sakura malá, byla velmi stydlivá a uzavřená do sebe. Právě Ino ji pomohla ,,vykvést" a vyloupnout se ze své skořápky. Nebýt toho, že se jak Ino, tak Sakura zamilovaly do Sasukeho, zůstaly by nejlepšími kamarádkami. Po složení zkoušek v ninja akademii se Sakura dostává do týmu 7. Naruto je do ní zakoukaný, ale ona si ho nevšímá, neboť jejím cílem je Sasuke. Má talent v genjutsu a dokáže dobře ovládat svou čakru. Později se rozhodne stát léčitelským ninjou , kterou bude učit Tsunade , nejlepší lékařský ninja a sanin .

  Uchiha Sasuke - Sasuke je posledním přeživším členem rodu Uchiha, který byl vyvražděn jeho bratrem Itachim. Sasuke odpřisáhl, že se mu za to pomstí a pomsta je také jediná věc, pro kterou žije. Původně měl mimo pomstu i druhý cíl a to obnovit svůj klan, toto však později odsouvá do pozadí a je ochoten pro pomstu(tzn. vraždu svého bratra) obětovat cokoli-OPRAVDU COKOLI. Po zkoušce se stává členem týmu 7. Jakožto člen Uchiha klanu má sharingan. Sharingan je schopnost jež umožňuje zkopírovat jutsu či pohyby protivníka a poté je použít jako své vlastní. Také dokáže vidět pohyby protivníka dříve než je použije atd.

tým 9

 • původ: skrytá Listová vesnice
 • učitel (sensei): Maito Gai
 • Rock Lee
 • Tenten
 • Hyuuga Neji

 Maito Gai je Jounin ze Skryté Listové vesnice, má extra husté obočí, mimořádně neobvyklou osobnost a velmi lesklý sestřih vlasů. Při úsměvu se mu třpytí zuby. Sám sebe prohlásil za rivala Hatake Kakashiho. Vede tým, ve kterém je Rock Lee, Hyuuga Neji a Tenten. Svým týmem je nejčastěji oslovován jako Gai-sensei.Ze všech tří z jeho týmu se nejvíce věnuje Leemu. Vede Leeho k tomu, že i když jsou jeho schopnosti horší než ostatních ninjů, tak se pomocí tvrdé práce může vypracovat na skvělého ninju (génius tvrdé práce).

 Rock Lee

Rock Lee (ロック・リー), mladý ninja z Listové, jehož specialitou je boj na blízko - taijutsu. Jako ninja je znám svou tvrdou prací. Označuje sám sebe jako génius tvrdé práce. Označení génius mají v Narutovi ninjové, kteří mají dar být skvělým ninjou od narození. Lee však není schopen používat žádná ninjutsu ani genjutsu (iluze), nicméně svůj sen stát se perfektním ninjou naplňuje neuvěřitelně tvrdou prací. Jako Genin se dostal do týmu 9 spolu s Tenten a Hyuugou Neji pod vedením ninji Maito Gai. Lee a Gai jsou jako otec a syn, což ukazuje také jejich stejný obličej, vlasy, oblečení. Lee jako postava je unikátní svojí formální japonštinou a úctou v jednání s ostatními. Zamiloval se do Sakury z týmu 7, která ovšem stejné city k němu nechová, naopak, z počátku se Leeho děsí protože je pro ní příliš „originální“ vzhledem (zejména huňatým obočím). I když nevyniká v ninjutsu ani genjutsu díky svému tvrdému tréningu je velmi dobrý v Taijutsu, proto je nebezpečný soupeř pro každého. Z hospody,kterou celou rozmlátil,protože si spletl alkohol se svojim pitím, ho museli vyvést Gai i Neji. Po požití jediné kapky alkoholu se dostal do opileckého šílenství. Lee je přirozený uživatel Suikenu (Opilecká pěst).

 Tenten

Snem Tenten (テンテン) je být stejně dobrá kunoichi (žena-ninja) jako legendární Sannin Tsunade, která je uznávaná jako nejlepší kunoichi ve vesnici. Tenten poctivě trénuje a s tréninkem pomáhá i ostatním členům z týmu, kterých si velmi váží. Je neuvěřitelně přesná (trefí 10 cílu z 10) a pomocí svitku a krve dokáže přivolat velké množství zbraní. Ke svým jutsu(technikám) obvykle používá chakrové nitě.

 Hyuuga Neji

Hyuuga Neji (日向ネジ,) je bratranec Hinaty. Je mnohem silnější a talentovanější, ale nemůže se stát hlavou klanu, protože pochází z vedlejší rodiny. Na čele má prokletou pečeť, pomocí které si hlavní rodina zajišťuje poslušnost členů vedlejší rodiny a zaroveň tak pečetí schopnost Byakugan, aby nepadla do ruky někomu jinému v případě smrti vlastníka. Neji má stejně jako ostatní členové klanu Byakugan (白眼- "Bílé oko"), který mu umožňuje např. vidět skrz předměty a na velkou vzdálenost, mít zorné pole téměř 360 stupňů apod. Je to jeden z nejtalentovanějších Geninů v Narutově věku (ale na Naruta nemá,během závěrečné zkoušky Chuuninů je jím poražen). Po porážce s Narutem začne jinak myslet a otec Hinaty s ním začne trénovat i přesto že nepatří do hlavní rodiny

tým 8

 • původ: skrytá Listová vesnice
 • učitel (sensei): Kurenai Yuuhi
 • Inuzuka Kiba
 • Hyuuga Hinata
 • Aburame Shino

 Yuuhi Kurenai je vedoucí [postavy/tym-8 týmu 8], ve kterém je Inuzuka Kiba, Aburame Shino a Hyuuga Hinata. Ví se toho o ní relativně málo. Jedině, že se teprve nedávno stala Jouninem. Zdá se, že Kurenai má milostný vztah s jejím kolegou Jouninen Sarutobi Asumou. Tráví spolu hodně času a jsou velice šťastni, když jsou spolu. Kurenai se o své studenty hodně stará a vyvinula se k nim velmi silnou vazbu. Vypadá to, že nejvíc si oblíbila Hinatu

 Inuzuka Kiba

Inuzuka Kiba (犬塚 キバ ),shinobi z Listové vesnice, velmi nadaný ale drzý, divoký a s velmi soutěživou povahou. Je velmi podobný Narutovi. Jeho nejlepším přítelem a pomocníkem v boji je jeho pes Akamaru, za kterého by položil i život. Kiba patří k Inuzuka klanu, který se zabývá chovem a výcvikem Ninja psů.

 Hyuuga Hinata Hyuuga Hinata (日向 ヒナタ) je dědičkou Hyuuga klanu, velmi plachá a s nízkým sebevědomím, líbí se jí Naruto. Hinata není moc dobrá v Juuken( Vznešené pěsti ) a nemá tak vyspělý Byakugan, proto ji její otec odmítl trénovat a nechal ji na starost mistru Kurenai. Hinata později vytváří vlastní styl boje nazývaný Shugohakke Rokujuyon Sho.

 Aburame Shino

Aburame Shino ( 油女 シノ ) patří do klanu používající hmyz, ukrytý v jejich těle, jako zbraň. Je jimi přímo posedlý, přirovnává k nim věci. Je introvert a svým chováním lidi znervózňuje, hlavně Naruta. Nosí pořád brýle a nikdy se neusměje.

tým 10

 • původ: skrytá Listová vesnice
 • učitel (sensei): Asuma Sarutobi
 • Nara Shikamaru
 • Yamanaka Ino
 • Akimichi Chouji

 Sarutobi Asuma je jounin ze Skryté Listové vesnice. Velí týmu 10. ve kterém je Nara Shikamaru, Akimichi Chouji a Yamanaka Ino. O Asumovi se toho moc neví, pouze, že má rád polehávání a odpočívání a neustále kouří cigaretu. Ale také se dobře stará o své studenty, o které se často i strachuje. Říká, že se jeho tým skládá ze „žrouta“, „uřvané pusy“ a „flákače“. Svůj tým proto také považuje za jeden z nejlínějších ze všech v celé historii Listové.Zdá se, že Asuma chodí s Yuuhi Kurenai. Jednou toto Kakashi zmínil a Asuma hned raději změnil téma rozhovoru. Podle jména si každý myslí, že Asuma je příbuzný s Třetím Hokagem Sarutobim, ale Sarutobi v Asumově jméně je příjmení, zatímco u Třetího Hokageho to je křestní jméno. Je ale také možné, že to není pravda, protože mnoho ninjů z počátku Listové neměli více než jedno jméno, např. Orochimaru, Jiraiya, Tsunade, Nawaki, atd. Je třeba také zmínit, že v japonské kultuře se úcta k osobě vyjadřuje tak, že je oslovována příjmením. Šerpa, kterou má Asuma pod vestou znamená, že Asuma byl členem skupiny ninjů zvané Dvanáct strážných ninjů, znak na jeho šerpě znamená oheň 火.Asuma k boji používá speciální boxer s čepelí na konci. Pomocí Chakry dokáže tyto čepele prodloužit a zranit tak nepřítele, i když se ho čepel fyzicky ani nedotkne

 Nara Shikamaru

Shikamaru Nara ( 奈良 シカマル ) je genius ( IQ přes 200 bodů), ale nesmírně líný - všechny testy na Akademii prospal. Vše je pro něj otrava( jap. mendokusei ). Jeho nejoblíbenější činností je pozorování mraků, spaní a hraní deskové hry Shogi (japonské šachy) a Go. I přes jeho zbabělé chvilky je výborným strategem a pokud to situace vyžaduje, je velmi schopným bojovníkem. Jeho technikou je ovládnutí stínů svých soupeřů buď k jejich chycení či manipulování. Spolu s Ino a Chouji tvoří bojovou pozici "Ino-Shika-Cho". Jeho nejoblíbenější věty: "To je vopruz/votrava" "Já mám hlad" "Táto,jak sis mohl vzít tak hroznou ženskou?" "Chuuninská zkouška je těžká?Tak to je ještě větší votrava." "Proč zrovna já jsem ten jediný, který musí bojovat s holkou? Nebaví mě to, je to vopruz - vzdávám se!!!"

 Yamanaka Ino

Ino Yamanaka (山中 いの) patří do klanu Yamanaka, jež je známý technikou manipulace mysli. Vypomáhá v jejich obchodě s květinami. Je rivalkou, ale zároveň kamarádkou z dětství Sakury. Svoje přátelství pozastavily, když začaly soupeřit o přízeň Sasukeho Uchihy. Ino si velmi zakládá na svém vzhledu a je velmi prostořeká.


 Akimichi Chouji

Akimichi Chouji(秋道 チョウジ ) je milovníkem jídla a jakékoliv narážky na jeho tloušťku jsou tabu. Jeho nejoblíbenějším jídlem je Korejské barbeque. Od dětství se kamarádí se Shikamaru. Patří do Akimichi klanu, kteří mají techniky na zvětšení velikosti lidského těla.

Sourozenci ze Suny

 • původ: skrytá Písečná vesnice (砂隠れの里 Sunagakure no Sato)
 • učitel (sensei): Baki
 • Gaara
 • Kankuro
 • Temari

Gaara, Temari a Kankuro jsou děti čtvrtého Kazekage. Přicházejí do Konohy, aby se zúčastnili zkoušky na Chunniny.

 Baki (バキ) je jounin z Písečné vesnice a je to mistr Gaary, Kankura a Temari. Když se bavil s Kabutem o plánovaném útoku na Listovou vesnici, nabídl se, že na znak důvěry zneškodní odposlouchávače jejich rozhovoru. I když tím odposlouchávačem byl Gekkou Hayate, který by ho dokázal porazit, Bakiho neodvratné "Větrné ostří" (風の刃 Kaze no Yaiba) ho překvapilo a zabilo ho. Baki vedl Písečné shinobi a shinobi Zvuku v boji proti Listové a má nevyřízené účty s Genmou Shiranuiem, který byl nejlepším přítelem Hayateho. Vypadá to, že Baki má celkem v oblibě Kankura, protože když ho Sasori v boji zranil, byl velmi znepokojený a obával se o jeho stav.

 Gaara

Gaara (我愛羅) stejně jako Naruto má v sobě zapečeťeného démona, Jedno-ocasého Shukaku. Přikázal to jeho otec, s cílem vytvořit dokonalou zbraň Suny. Od malička automaticky ovládá písek, ale aby démonova moc nepřevzala vedení nad jeho tělem nesmí spát a od toho má černé kruhy kolem očí. Lidé v jeho vesnici se ho bojí a nenávidí ho stejně jako Naruta. Gaarovým opatrovníkem se stává jeho strýc Yashamaru, který se ho snad jako jediný nebojí. Kazekage později dává Yashamarovi úkol, aby zabil Gaaru. Což se nezdaří a Yashamaru umírá. Gaara dochází k závěru, že žije jen proto, aby zabíjel a tím potvrdil svou existenci a že může milovat jen sebe a nechává si vyrýt pískem na čelo kanji znak láska. Jeho hlavní zbraní je písek, který nosí pořád s sebou v jeho dýni. Po souboji s Narutem si Gaara změní své cíle a rozhodne, že udělá (stejně jako Naruto) vše pro to, aby ochránil svou vesnici a přátele. Díky jeho schopnostem manipulace s pískem se mu říká Sabaku no Gaara (Písečný/Pouštní Gaara). gaara se pak stane Kazekagem v písečné vesnici (Naruto Shippuuden).Bude bojovat s Deidarou , který je členem Akatsuki , kteří jdou po jeho Shukaku . Deidara Gaaru porazí a vezme ho s sebou , vyjmou mu Shukaku a Gaara zemře . Nakonec ho oživí babička Chio - sourozenec Bakiho .

 Kankuro

Kankuro (カンクロウ) je starším bratrem Gaary, nemá rád mladší děti a bojí se Gaary. Je donucen být s Gaarou ve stejném týmu. Kankuro je agresivní a brutální soupeř, často nechává své protivníky v extrémních bolestech. Je loutkář, které ovládá pomocí provázků z čakry.

 Temari

Temari (テマリ) je nejstarší ze sourozenců. Arogantní, až sprostá na své okolí, téže prostořeká. Temari je dobrou analytičkou (avšak ne tak dobrou jako je Shikamaru) a dokáže předvídat soupeřovy strategie a slabosti. Její hlavní zbraní je ohromný kovový vějíř napouštěný její Chakrou a používá vítr jako útok na dlouhé vzdálenosti.

 

TOPlist
Photobucket
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek